Модернізація ліфтів

Все має свій термін. Навіть найнадійніші ліфти після довгої і безперервної експлуатації приходять в непридатність. І, як правило, повна заміна цього обладнання влітає його власникам в копієчку. На щастя, сьогодні не обов'язково міняти старий ліфт на новий. Досить провести його модернізацію - комплекс робіт з оновлення відпрацьованих механізмів і елементів, внутрішнього оздоблення кабіни і дверей шахти.

Як правило, процедура модернізації дозволяє заощадити до 40% від вартості нового ліфта. Звичайно, вона проводиться лише у випадках, коли потрібно тільки часткова, а не повна заміна обладнання. При великому зносі ліфтового обладнання воно повинно бути повністю і негайно замінено.

Модернізація ліфтів — компанія «Altis-Lift». Фото 1

Модернізація
ліфтів

Одним з переваг модернізації ліфта є підвищення його продуктивності. Крім того процедура допомагає вдосконалити саму конструкцію кабіни, роблячи її використання доступним для інвалідів та молодих мам з колясками.

Як дізнатися, що вашому ліфта потрібна модернізація? Його термін експлуатації становить більше 10-ти років, вироблений шум перевищує заданий рівень, кнопки на панелі працюють з обмеженнями, всередині кабіни є зношена або зіпсована оздоблення, присутній нестабільна зв'язок з диспетчером. Занадто великий час очікування і неплавний хід також можуть служити «маячками» того, що пора провести модернізацію ліфтового обладнання.

Іноді замість модернізації може знадобитися повна заміна ліфта. Тоді монтаж буде здійснено в декілька етапів: спочатку виконується технічне діагностування ліфта, проектні і будівельні роботи, потім роботи по демонтажу наявного обладнання та встановлення нового ліфта. По закінченню етапу установки проводяться роботи по монтажу обладнання та ліній зв'язку з диспетчером.

Встановлений ліфт піддається пусконалагоджувальних робіт, під час яких його оцінюють за різними параметрами, перевіряють на працездатність і наявність несправностей, регулюють плавність ходу .. В наприкінці ліфтове обладнання проходить реєстрацію і тільки тоді виконується його запуск в експлуатацію.

Модернізація ліфтів — компанія «Altis-Lift». Фото 2
Модернізація ліфтів — компанія «Altis-Lift». Фото 3

Модернізація і заміна ліфта - це складне, але важливий захід, який слід доручити фахівцям з великим досвідом. Такими є наша компанія ALTIS-LIFT. Ми проведемо модернізацію ліфтового обладнання різної складності і на будь-якому об'єкті.

Щоб замовити послугу по модернізації - зв'яжіться з нашими фахівцями за контактами, вказаними на сайті. Давайте підвищимо ефективність, надійність, безпеку і зручність вашого ліфта вже найближчим часом!

Вы можете оставить онлайн заявку и наши менеджеры
свяжутся с Вами в кратчайшие сроки