Монтаж

(Русский) Компания ALTIS-LIFT выполнит монтаж лифтов, эскалаторов, траволаторов, подъемников и парковочных систем любой сложности. Все монтажные работы будут проведены в соответствии со строительными требованиями и с применением высококачественных материалов и инструментов.
Монтаж - компанія «Altis-Lift». Фото 1 Монтаж ліфтів

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

Монтаж - компанія «Altis-Lift». Фото 2 Монтаж ескалаторів

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

Монтаж - компанія «Altis-Lift». Фото 3 Монтаж траволаторів

Грамотно проведемо роботи по монтажу траволаторов / біжать доріжок всіх видів і моделей в споруджуваних або вже готових будинках. Операції по установці будуть проведені із застосуванням спеціального обладнання і дотриманням жорстких вимог і стандартів.

Монтаж - компанія «Altis-Lift». Фото 4 Монтаж підйомників

Виконаємо монтаж підйомників будь-якого тліпа і складності як на споруджуваних, так і на діючих підприємствах. Всі роботи будуть проведені з дотриманням технічних правил і норм. Виконання завдання доручимо фахівцям, які мають багатий досвід і необхідні знання інженерних особливостей такої техніки.

Монтаж - компанія «Altis-Lift». Фото 5 Монтаж паркувальних систем

Якісно встановимо паркувальні системи, завдяки яким кожен автомобіль буде розміщений на окремому піддоні. Це відмінне рішення для зберігання автомобілів на стоянках або в автосалонах. Монтаж буде виконаний фахівцями нашої компанії, які володіють великим досвідом і навичками для надання послуг на вищому рівні.

(Русский)

ALTIS-LIFT осуществляет монтаж любого подъемно-транспортного обрудования. Наша компания имеет государственную лицензию на сервис и монтаж лифтов, траволаторов, эскалаторов и иных подъемных систем от отечественных и зарубежных производителей.

Монтаж — компанія «Altis-Lift». Фото 6
Монтаж — компанія «Altis-Lift». Фото 7

(Русский)

Сегодня мы осуществляем как монтаж нового оборудования, так и проводим модернизацию лифтового оснащения, выполняя замену устаревших компонентов на новые. Таким образом, продлеваем срок службы оборудования на много лет и сокращаем ваши расходы на покупку нового подъемно-транспортного оснащения.